Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Przyjemne z pożytecznym – jak pogodzić wyjazd służbowy z odpoczynkiem?

20 listopada 2019

Wyjazdy służbowe są przede wszystkim nastawione na osiągnięcie założonego celu – najczęściej jest nim ukończenie szkolenia, udział w konferencji, integracja lub spotkanie biznesowe zakończone podpisaniem korzystnego kontraktu. Niezależnie od tego, do osiągnięcia zamierzonego rezultatu niezbędne jest pozytywne nastawienie oraz utrzymanie skupienia na wysokim poziomie. Jak wiadomo, zrelaksowany organizm jest o wiele bardziej efektywny i gotowy do podejmowania wymagających działań, dlatego, aby osiągnąć i utrzymać stan skupienia, należy również zadbać o odpowiednią dawkę wypoczynku. Uzyskanie równowagi między wysiłkiem umysłowym a odpoczynkiem pozwoli efektywnie wykonać wszystkie założone cele. Jak zatem połączyć aspekt pożyteczności z przyjemnością podczas wyjazdu służbowego? Tego dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Zachowaj balans

Postaw wyraźną granicę między godzinami pracy, a chwilą zarezerwowaną dla siebie. Podczas konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego w pełni skup się na realizacji zadania, a pozostały czas przeznacz na przyjemności tak, aby zrelaksować umysł i ciało. Dzięki temu następnego dnia z pewnością i w pełni sił wkroczysz na kolejne spotkanie, przystępując do efektywnego wykonywania dalszych działań. W zachowaniu balansu może pomóc odpowiednio wybrany hotel dla firm, który w swojej ofercie proponuje zarówno szerokie zaplecze biznesowe, jak i komfortowe pokoje oraz szereg udogodnień. Właściwy hotel zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać wjazd służbowy.

Wybierz komfortowe centrum konferencyjno-szkoleniowe

Dobry hotel we Wrocławiu, Łodzi, Sosnowcu czy Bytomiu z sieci Boutique Hotel’s zapewnia nie tylko wygodną bazę noclegową w komfortowo urządzonych pokojach, ale również spokój i atrakcyjną lokalizację. Usytuowanie hotelu ma ogromne znaczenie dla wygody jego użytkowników. Bliskość zarówno centrum konferencyjno-szkoleniowego, jak i atrakcji oferowanych przez miasto oraz węzłów komunikacyjnych sprawia, że wszystkie istotne miejsca znajdują się na wyciągnięcie ręki. Hotele Boutique Hotel’s zlokalizowane w centrum Wrocławia, Łodzi, Sosnowca oraz Bytomia zapewnią Ci wysoki komfort pobytu, a także pozwolą zaoszczędzić czas na dojazd do najbardziej znanych części każdego z miast.

Nie rezygnuj z udogodnień

Z myślą o własnym komforcie i wypoczynku nie rezygnuj z udogodnień, jakie może oferować Ci dobry hotel we Wrocławiu, Łodzi, Sosnowcu czy Bytomiu. Ważnym aspektem każdego wyjazdu służbowego jest odpowiednie zaplecze konferencyjne, dzięki któremu zorganizujesz szkolenie lub spotkanie w sali konferencyjnej hotelu. Brak konieczności przemieszczania się do odległego miejsca sprawia, że tuż po zakończeniu spotkania możesz odpocząć w hotelowym pokoju lub skorzystać z atrakcji oferowanych przez miasto. Równie istotne znaczenie dla dobrego samopoczucia pracowników ma zaplecze gastronomiczne. Z pewnością dobre śniadanie to podstawa – daje zastrzyk energii do działania na cały dzień. W naszych hotelach możesz skorzystać z oferty śniadań w formie bufetu oraz wyśmienitych posiłków przygotowywanych przez zdolnych kucharzy.
Pamiętaj, że pozornie zbędne udogodnienia, takie jak dysponowanie salą konferencyjną czy posiadanie oferty gastronomicznej, znacząco wpływa na jakość pobytu i poziom zadowolenia, a w efekcie również na jakość oraz produktywność pracownika podczas wyjazdu służbowego. Warto zdecydować się na rozwiązanie, które będzie umożliwiało realizację zarówno pożytecznych, jak i przyjemnych zadań.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij