Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

O nas

CFI Hotels Group

Wybierz miasto
Wybierz obiekt
Wybierz miasto
 • Łódź (4)
 • Wrocław (1)
 • Sosnowiec (1)
 • Bytom (1)
Wybierz obiekt
 • Boutique Hotel's Łódź Milionowa
 • Boutique Hotel's Łódź Rewolucji
 • Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego
 • Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
 • Boutique Hotel's Wrocław
 • Boutique Hotel's Sosnowiec
 • Boutique Hotel's Bytom
12
sie 2022
13
sie 2022
 1. Boutique Hotel's
 2. O nas

Biznes i wypoczynek

CFI Hotels Group  to polska grupa hotelowa, której właścicielem jest spółka Central Fund of Immovables, zarządzająca obecnie 17 obiektami hotelowymi zlokalizowanymi w całym kraju. CFI posiada 8 obiektów hotelowych działających pod szyldem Boutique Hotel's: cztery w Łodzi, w której firma otworzyła w 2010 roku swój pierwszy obiekt, dwa we Wrocławiu i po jednym w Bytomiu i Sosnowcu. Do sieci należy także designerski Art Hotel’s Sosnowiec i pierwszy obiekt nowej marki – Citi Hotel's, otwarty w lipcu 2017 roku we Wrocławiu.

W centrum miejskiego życia

Ideą przyświecającą Boutique Hotel’s jest połączenie biznesu i wypoczynku w jednym miejscu. Dzięki temu nasze obiekty są chętnie wybierane zarówno przez Gości podróżujących turystycznie, jak i biznesowo. Największym atutem Boutique Hotel’s jest lokalizacja – wszystkie obiekty mieszczą się w centrum miasta lub w jego pobliżu. Sprawia to, że dotarcie do kluczowych, z punktu widzenia pracy czy wypoczynku lokalizacji, jest bezproblemowe i szybkie.

Boutique Hotel’s gwarantuje komfort i wysoki standard przy zachowaniu przystępnej, atrakcyjnej ceny. Dobry początek dnia zapewniają bogate i smaczne śniadania serwowane w formie bufetu. Gościom przybywającym do nas własnymi samochodami zapewniamy bezpłatne, przestronne parkingi. Całości dopełniają natomiast dostępne nieodpłatnie i przez całą dobę - bezpłatny Internet WiFi.

Idealne połączenie

W stolicy znajduje się Warsaw Plaza****Hotel, zlokalizowany zaledwie 5 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Obiekt dysponuje imponującym i bardzo nowoczesnym zapleczem konferencyjno-eventowym. Szerokie zaplecze szkoleniowo-konferencyjnym oferuje  również Centrum Szkoleniowo Konferencyjne Falenty. To tutaj doskonale łączy się pracę z relaksem.

Do sieci należą także dwa obiekty znajdujące się w miejscowościach turystycznych – Hotel Król Kazimierz**** w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i Masuria Hotel & SPA**** leżący na Mazurach, w pobliżu Olsztyna. Te czterogwiazdkowe obiekty zapewniają komfortowy wypoczynek, jak również stanowią doskonałą destynację dla firm pragnących zorganizować konferencję, kongres czy spotkanie biznesowe lub wyjazd integracyjny. 

Posiadając tak szeroki wachlarz obiektów hotelowych o różnej specyfice i w rozmaitych lokalizacjach, CFI Hotels Group jest w stanie zapewnić swoim Gościom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, kompleksową ofertę odpowiadającą na ich potrzeby w sferze zawodowej i prywatnej. 

Plany na przyszłość

W planach sieci jest modernizacja i rozbudowa już posiadanych obiektów, jak w przypadku wrocławskiego Hostelu Trio docelowo mającego zyskać standard typowo hotelowy. CFI będzie także otwierała kolejne obiekty pod marką Citi Hotel's – następne pojawią się w Łodzi i Gdańsku.

Nasze restauracje

Do grupy CFI należą także restauracje znajdujące się w Łodzi – Farina Bianco, Wall Street BBQ i Gęsi Puch. Farina Bianco wzięła swą nazwę od włoskiej mąki stanowiącej podstawę wielu dań z menu. W karcie znajdziemy dania kuchni włoskiej – makaron w wielu odsłonach, pizzę wypiekaną w piecu opalanym drewnem oraz inne potrawy inspirowane światowymi trendami kulinarnymi.

W Wall Street BBQ na wejściu wita Gości gigantyczny byk. To miejsce, w którym królują steki i burgery. Gęsi Puch to oryginalnie urządzona restauracja, która urzeka niepowtarzalnym wystrojem i znakomitym menu, w którym Goście znajdą dania z mięsa i drobiu na czele z gęsiną, pyszne zupy, makarony i pierogi oraz smakowite desery.

Wybierz swój

Boutique Hotel’s

Wybierz miasto
wszystkie
Łódź
Wrocław
Sosnowiec
Bytom
Pokaż mapę obiektów
CFI
Pozostałe marki grupy cfi
Rozwiń obiekty Zwiń obiekty
Pokaż mapę obiektów
Warsaw Plaza Hotel
Warsaw Plaza Hotel
od 320 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Falenty Biznes i Wypoczynek
Falenty Biznes i Wypoczynek
od 290 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Król Kazimierz Hotel & SPA
Król Kazimierz Hotel & SPA
od 295 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Masuria Hotel & SPA
Masuria Hotel & SPA
od 340 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Citi Hotel's Wrocław
Citi Hotel's Wrocław
od 221 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Art Hotel's Sosnowiec
Art Hotel's Sosnowiec
od 239 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Grand Royal Hotel
Grand Royal Hotel
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Premier Kraków Hotel
Premier Kraków Hotel
od 290 /noc
Strona obiektu
Pokaż na mapie
Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij