Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Konferencje

Prestiż i perfekcyjna organizacja

Wybierz miasto
Wybierz obiekt
Wybierz miasto
 • Łódź (4)
 • Wrocław (1)
 • Sosnowiec (1)
 • Bytom (1)
Wybierz obiekt
 • Boutique Hotel's Łódź Milionowa
 • Boutique Hotel's Łódź Rewolucji
 • Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego
 • Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
 • Boutique Hotel's Wrocław
 • Boutique Hotel's Sosnowiec
 • Boutique Hotel's Bytom
11
sie 2022
12
sie 2022
 1. Boutique Hotel's
 2. Konferencje

Atrakcyjna oferta i profesjonalizm

Sieć obiektów Boutique Hotel’s posiada atrakcyjną i bogatą ofertę dla wszystkich firm i osób planujących zorganizować konferencję, szkolenie czy spotkanie biznesowe w komfortowych warunkach. Zarówno organizatorzy, jak i wszyscy uczestnicy wydarzeń odbywających się w naszych obiektach mogą liczyć na profesjonalną pomoc i zaangażowanie doświadczonego personelu, który służy wsparciem także przy zabezpieczeniu pozostałych aspektów towarzyszących spotkaniom. Organizacja konferencji w Boutique Hotel’s to prestiż, doskonałe wspomnienia i zawsze udane konferencje.

Wybierz swój

Boutique Hotel’s

Wybierz miasto
wszystkie
Łódź
Wrocław
Sosnowiec
Bytom
Pokaż mapę obiektów

Skontaktuj się z nami

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
rezerwacjegrupowe@hotels24.com.pl

Przesyłając zapytanie, prosimy zawrzeć informację, którego obiektu ono dotyczy.

Agnieszka Graczyk

Dyrektor Zarządzający

K: +48 519 140 185
E: a.graczyk@cfihotels.pl

Anna Puta

Dyrektor Sprzedaży

K: +48 885 590 055
E: a.puta@cfihotels.pl

Katarzyna Klukowska

Manager ds. Sprzedaży

K: +48 603 058 606
E: k.klukowska@cfihotels.pl

Piotr Matulka

Manager ds. Sprzedaży

K: +48 519 848 659
E: p.matulka@cfihotels.pl

Michał Kukulak

Manager ds. Sprzedaży

K: +48 609 449 282
E: m.kukulak@cfihotels.pl

Anna Bukato

Dyrektor ds. Marketingu i PR

K: 669 110 089
E:  a.bukato@cfihotels.pl  

Formularz kontaktowy

Zaznacz interesujące Cię obiekty

*Pola obowiązkowe

Obiekty biznesowe w Łodzi, Wrocławiu, Sosnowcu i Bytomiu – Boutique Hotel’s

Sieć obiektów Boutique Hotel’s to znakomita i profesjonalna przestrzeń konferencyjna. W każdej z naszych lokalizacji zorganizujecie konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe, warsztaty czy sympozjum. Oferowane obiekty dysponują nowoczesnymi salami konferencyjnymi posiadającymi niezbędny do przeprowadzenia eventu firmowego sprzęt multimedialny.
Ponadto sale szkoleniowe można dowolnie aranżować tak, by dostosować przestrzeń do ilości gości i charakteru spotkania.

Centrum konferencyjne w Bytomiu, Wrocławiu, Sosnowcu i Łodzi – Boutique Hotel’s

W większości hoteli konferencyjnych Boutique Hotel’s znajdują się po dwie sale szkoleniowe o zróżnicowanych wielkościach. Dzięki temu nasze obiekty pozwalają na organizację zarówno większych wydarzeń firmowych, jak i kameralnych szkoleń, negocjacji czy rozmów kwalifikacyjnych. Wnętrza konferencyjne gwarantują atmosferę skupienia i koncentracji, dzięki czemu każde wydarzenie tutaj zorganizowane to gwarancja sukcesu.

Sale konferencyjne we Wrocławiu, Sosnowcu, Łodzi i Bytomiu – Boutique Hotel’s

O powodzeniu spotkania firmowego w Boutique Hotel’s decydują nie tylko profesjonalnie zaaranżowane sale konferencyjne. To także znakomite zaplecze w postaci wygodnych i komfortowo urządzonych pokoi, które zapewnią uczestnikom wydarzeń spokojny wypoczynek. Ponadto nasze centra konferencyjno-szkoleniowe gwarantują pyszną obsługę gastronomiczną, począwszy od przygotowania przerw kawowych, po zapewnienie całodobowego wyżywienia dla dużych grup biznesowych. Możecie więc mieć pewność, że Boutique Hotel’s gwarantują uczestnikom wszystko to, czego potrzebują do owocnego pobytu firmowego w Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu lub Sosnowcu.

Konferencje w Sosnowcu, Bytomiu, Wrocławiu i Łodzi – Boutique Hotel’s

Największą zaletą biznesowych obiektów pod szyldem Boutique Hotel’s jest ich położenie. Ten atut z pewnością docenią wszyscy odwiedzający nasze hotele. Lokalizacja w centrum największych miast gwarantuje szybką i bezproblemową komunikację z najważniejszymi punktami na mapie danej miejscowości. Przykładowo w Łodzi obiekty konferencyjne znajdują się tuż obok słynnej ulicy Piotrkowskiej oraz Manufaktury w Sosnowcu zaś w niewielkiej odległości od Expo Silesia i centrum Katowic.
Ponadto tanie i dobre hotele Boutique Hotel’s położone są blisko miejskich atrakcji turystycznych oraz znakomitych restauracji i barów. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość połączyć obowiązki z przyjemnościami i, po udanej konferencji, udać się na zwiedzanie miasta.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty biznesowej Boutique Hotel’s. Sprawdźcie koniecznie nasze pakiety promocyjne, które sprawią, że pobyt biznesowy w Bytomiu, Łodzi, Sosnowcu lub Wrocławiu będzie przystępny cenowo i bogaty w udogodnienia.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij