Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Kontakt

Czekamy na Twoje zapytanie

Wybierz miasto
Wybierz hotel
Wybierz miasto
  • Łódź (4)
  • Wrocław (2)
  • Sosnowiec (1)
  • Bytom (1)
Wybierz obiekt
  • Boutique Hotel's Łódź Milionowa
  • Boutique Hotel's Łódź Rewolucji
  • Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego
  • Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
  • Boutique Hotel's Wrocław
  • Hostel Trio Wrocław
  • Boutique Hotel's Sosnowiec
  • Boutique Hotel's Bytom
09
gru 2018
10
gru 2018
  1. Boutique Hotel's
  2. Kontakt
Boutique Hotel’s
Management CFI Hotels Group
Boutique Hotel's <span>Łódź</span> Milionowa
Pokaż na mapie
Boutique Hotel's Łódź Milionowa
T: +48 42 684 75 10 K: +48 512 221 011 E: milionowa@hotels24.com.pl
GDS
Amadeus
HS LCJABZ
Sabre
IH 216333/HC 216333
Galileo
CH AH800
Worldspan
IH 07894
Boutique Hotel's <span>Łódź</span> Rewolucji
Pokaż na mapie
Boutique Hotel's Łódź Rewolucji
T: +48 42 630 63 15 K: +48 512 201 080 E: rewolucji@hotels24.com.pl
GDS
Amadeus
CH LCJBO3
Sabre
IH 67361
Galileo
CH B0568
Worldspan
IH LCJB3
Boutique Hotel's <span>Łódź</span> Piłsudskiego
Pokaż na mapie
Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego
T: +48 42 681 22 22 K: +48 512 201 090 E: pilsudskiego@hotels24.com.pl
GDS
Amadeus
CH SZZHHF
Sabre
IH 10084
Galileo
CH 25769
Worldspan
IH SZZHF
Boutique Hostel <span>Łódź</span> Stefanowskiego
Pokaż na mapie
Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
T: +48 42 636 22 01 K: +48 512 221 022 E: stefanowskiego@hotels24.com.pl
GDS
Amadeus
HS LCJADK
Boutique Hotel's <span>Wrocław</span>
Pokaż na mapie
Boutique Hotel's Wrocław
T: +48 71 351 70 11 K: +48 512 208 040 E: kwiska@hotels24.com.pl
GDS
Amadeus
CH WROSHW
Sabre
IH 67379
Galileo
CH B0574
Worldspan
IH WROSH
Boutique Hotel's <span>Sosnowiec</span>
Pokaż na mapie
Boutique Hotel's Sosnowiec
T: +48 32 266 11 22 K: +48 512 209 030 E: sosnowiec@hotels24.com.pl
GDS
Amadeus
CH KTWBH1
Sabre
IH 67356
Galileo
CH B0549
Worldspan
IH KTWBH

Przesyłając zapytanie, prosimy zawrzeć informację, którego obiektu ono dotyczy.

Dyrektor Sprzedaży
CFI Hotels Group

Agnieszka Graczyk

K: +48 519 140 185
E: a.graczyk@cfihotels.pl

Kierownik Sprzedaży
CFI Hotels Group

Anna Puta

K: +48 885 590 055
E: a.puta@cfihotels.pl

Manager ds. Sprzedaży

Katarzyna Klukowska

K: +48 603 058 606
E: k.klukowska@cfihotels.pl

Manager ds. Sprzedaży

Piotr Matulka

K: +48 519 848 659
E: p.matulka@hotels24.com.pl

Manager ds. Sprzedaży

Kamil Goliat

K: +48 885 590 047
E: k.goliat@hotels24.com.pl

Manager Operacyjny

Marcin Stróżyński

K: +48 885 590 058
E: m.strozynski@cfi24.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Gabriela Adamczyk-Skiba

K: +48 607 099 410
E: g.adamczyk@cfihotels.pl

Dyrektor ds. Technicznych

Jacek Witczak

K: +48 512 448 944
E: j.witczak@hotels24.com.pl

Administracja

Agnieszka Gawlik

K: +48 885 886 600
E: a.gawlik@hotels24.com.pl

Informatyk

Łukasz Domurad

K: +48 669 110 089
E: l.domurad@hotels24.com.pl

Revenue Manager

Michał Kuszczyk

K: +48 885 886 001
E: m.kuszczyk@cfihotels.pl

Revenue Manager

Paweł Jaworski

K: +48 601 656 084
E: p.jaworski@cfihotels.pl

Formularz kontaktowy

Zaznacz interesujące Cię obiekty

*Pola obowiązkowe

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij