Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Boutique Hotel’s - wiele miast, ten sam komfort

05 października 2019

Historia Boutique Hotel’s nierozerwalnie wiąże się z 2010 rokiem, kiedy to przedsiębiorstwo z impetem weszło na rynek hotelarski, tworząc w Łodzi cztery obiekty noclegowe i szkoleniowo-konferencyjne. Później rozpoczęła się jego ekspansja na inne polskie miasta, która trwa do dzisiaj. Obiekty Boutique Hotel’s łączą w sobie biznes i wypoczynek i znajdują się w centrach miast, takich jak Łódź, Wrocław czy Bytom, dzięki czemu dotarcie do miejsca pracy przestaje być problemem.

Swoje miejsce znajdą tu także osoby podróżujące w celach turystycznych. Doskonałe położenie Boutique Hotel’s sprawia, że najbliższe obiekty turystyczne są na wyciągnięcie ręki. Znakomita równowaga pomiędzy komfortem a ceną to także jeden z jego atutów. Dodatkowo goście przybywający samochodem mają do dyspozycji przestronne parkingi na terenie obiektów. Boutique Hotel’s dzięki bogatemu doświadczeniu oraz szerokiej ofercie hotelowej może zapewnić Gościom spersonalizowaną ofertę dostosowaną do ich potrzeb.

Pasja i zaangażowanie — to cechuje najlepsze hotele na rynku!

Wierzymy, że hotele sieci Boutique Hotel’s mogą przyczynić się do tego, że obraz polskiego hotelarstwa na arenie międzynarodowej stanie się rozpoznawalny jako ten, który oferuje najwyższe standardy i jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie potrzeby — od pięknego designu poczynając, na wykwalifikowanej obsłudze kończąc. Ideą funkcjonowania tej sieci hoteli nie jest jedynie zysk, ale i satysfakcja z wykonywanej pracy, którą zmierzyć można jedynie poziomem zadowolenia i szerokością uśmiechu obsłużonych gości. Niezwykle uprzejma obsługa dokłada wszystkich starań, by goście przebywający na terenie obiektów Boutique Hotel’s czuli się jak u siebie w domu. Od zawsze ta kwestia stanowiła priorytet i pierwotny zamysł powstania i budowy Hotels24. Badania usług hotelarskich wykazały, że klienci oprócz czystości i komfortu, najbardziej cenią sobie uprzejmą i kompetentną obsługę. Nasi Goście mogą być w związku z tym pewni, że w obiektach Boutique Hotel’s otrzymają opiekę najwyższej jakości.

Doświadczenie i umiejętność wyciągania wniosków — tym w swojej pracy kieruje się niezawodny obiekt hotelarski!

Odnalezienie optymalnego noclegu w określonym kontekście nie zawsze należy do najłatwiejszych zadań. Pod uwagę trzeba wziąć bowiem wiele czynników, przy czym często zdarza się tak, że uzyskanie wszystkich pożądanych cech w jednej ofercie nie jest możliwe. Oferta hoteli Boutique Hotel’s powstała przy pomocy wieloletnich obserwacji najczęściej wyrażanych potrzeb i wymogów klientów. Na tej podstawie możliwa stało się określenie segmentu, do którego Boutique Hotel’s zdecydował się trafiać. W związku z tym niezwykle ważna okazała się funkcjonalność obiektu hotelowego, na którą składają się odpowiedniej wielkości sale i pomieszczenia konferencyjne, wyposażone w sprzęt i artykuły niezbędne do realizacji wszystkich podstawowych rodzajów spotkań biznesowych. Drugim równorzędnie ważnym składnikiem dobrej oferty hotelarskiej jest komfort. Można powiedzieć, że jest on niezbędny dla wszystkich tych, którzy muszą zregenerować siły, po ciężkim dniu pracy, wypełnionym stresem i rozwiązywaniem problemów.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij