Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Pobyty biznesowe w centrum miasta? – tylko z Boutique Hotel’s

23 października 2019

Szukasz atrakcyjnego hotelu biznesowego w Łodzi, Bytomiu, Wrocławiu lub Sosnowcu? Jeśli tak, to koniecznie poznaj atrakcyjną ofertę sieci Boutique Hotel’s oferującej pobyty służbowe w hotelach położonych w samych sercach tych miast. Każdy z nich zapewnia swoim gościom wszystko, czego potrzebują, od noclegu, przez atrakcyjną ofertę gastronomiczną po nowoczesne i profesjonalne sale konferencyjne. Więcej dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Wyjazdy służbowe to już niemalże codzienność pracowników wielu przedsiębiorstw. Dzięki nim zatrudnieni rozwijają się, zdobywają nowe kontakty zawodowe czy realizują intratne projekty. By jednak móc wysyłać pracowników w delegacje, konieczne jest zapewnienie im odpowiedniego zaplecza noclegowego. I tutaj pojawia się przestrzeń dla oferty Boutique Hotel’s, marki oferującej atrakcyjne pobyty biznesowe w samym centrum Łodzi, Wrocławia, Sosnowca czy Bytomia.

Hotele konferencyjne w centrum

Nasze obiekty cechuje wysoka jakość usług, a przy tym atrakcyjna cena noclegów. Ich dużym atutem jest lokalizacja, dzięki której goście wszędzie mają blisko, czy to do zwiedzania miasta, czy do najważniejszych centr biznesowych i kongresowych. To niewątpliwy atut, który docenią osoby przyjeżdzające do Łodzi, Bytomia, Sosnowca czy Wrocławia w celach służbowych.
Ponadto Boutique Hotel’s oferuje tanie noclegi w centrum wymienionych miast w komfortowych pokojach. Atutem naszych obiektów jest ich kameralność, co zapewnia idealne warunki do pracy. Ponadto każdy z naszych hoteli biznesowych posiada stylowy, nowoczesny wystrój, który docenią nawet najbardziej wymagający goście.

Hotel biznesowy na miarę waszych potrzeb!

Ale to nie wszystko, na gości biznesowych czeka także wyśmienita oferta śniadaniowa, by, zanim wyruszą realizować swoje pracownicze obowiązki, odpowiednio się posilili. W niektórych naszych hotelach konferencyjnych istnieje możliwość wykupienia usługi lunchboxa, który zabierzesz ze sobą do pracy. Do tego każdy z obiektów dysponuje nieograniczonym dostępem do kawy i herbaty, a także specjalnymi kącikami do pracy, gdzie panują idealne warunki, by usiąść w spokoju z laptopem, przejrzeć maila czy napisać raport.
Wśród dodatkowych usług goście mogą liczyć na bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz naziemnego parkingu.

Sale konferencyjne w Łodzi, Bytomiu, Sosnowcu i Wrocławiu

Jednak to, co najbardziej zainteresuje klientów biznesowych, to nowoczesne sale konferencyjne w centrum miasta, które znajdziecie w Boutique Hotel’s. To idealne przestrzenie na organizację konferencji, szkoleń, warsztatów i wszelkich innych spotkań biznesowych od tych kameralnych na kilka osób po większe nawet do kilkudziesięciu uczestników.
W naszych salach konferencyjnych w Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu i Sosnowcu, znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Wnętrza są urządzone tak, by przestrzeń sprzyjała intensywnej pracy umysłowej, do tego zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny niezbędny podczas każdego firmowego wydarzenia. Na życzenie klientów pracownicy naszych hoteli chętnie przygotują przerwy kawowe oraz firmowe lunche dla uczestników wydarzeń.
Jeśli więc planujesz wyjazd służbowy Twoich pracowników lub pragniesz zorganizować konferencję w centrum jednego z wcześniej wymienionych miast, to hotele biznesowe Boutique Hotel’s będą idealnym wyborem. Zanim dokonasz rezerwacji, zapoznaj się z naszymi pakietami specjalnymi, dzięki którym uzyskasz najlepszą możliwą cenę.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij