Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Conferences

Prestigious and perfectly arranged

Select city
Select hotel
Select city
 • Łódź (4)
 • Wrocław (1)
 • Sosnowiec (1)
 • Bytom (1)
Select hotel
 • Boutique Hotel's Łódź Milionowa
 • Boutique Hotel's Łódź Rewolucji
 • Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego
 • Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
 • Boutique Hotel's Wrocław
 • Boutique Hotel's Sosnowiec
 • Boutique Hotel's Bytom
30
Jun 2022
01
Jul 2022
 1. Boutique Hotel
 2. Conferences

Attractive offer and professionalism

Boutique Hotel's network offers an attractive and rich offer for all companies and individuals planning to organize a conference, training or a business meeting in comfortable conditions. Both the organizers and all participants of events taking place in our facilities can rely on professional help and involvement of experienced staff, who also support other aspects of meetings. A conference at Boutique Hotel's offers a prestige, perfect memories and always a success.

Select your

Boutique Hotel’s

Select city
all
Łódź
Wrocław
Sosnowiec
Bytom
Show hotel map

Contact us

For detailed information please contact:
rezerwacjegrupowe@hotels24.com.pl

Please specify the hotel in your inquiry.

Agnieszka Graczyk

Managing Director

K: +48 519 140 185
E: a.graczyk@cfihotels.pl

Anna Puta

Sales Director

K: +48 885 590 055
E: a.puta@cfihotels.pl

Katarzyna Klukowska

Sales Manager

K: +48 603 058 606
E: k.klukowska@cfihotels.pl

Piotr Matulka

Sales Manager

K: +48 519 848 659
E: p.matulka@cfihotels.pl

Michał Kukulak

Manager ds. Sprzedaży

K: +48 609 449 282
E: m.kukulak@cfihotels.pl

Contact form

Select the hotels of interest

* Required fields

Obiekty biznesowe w Łodzi, Wrocławiu, Sosnowcu i Bytomiu – Boutique Hotel’s

Sieć obiektów Boutique Hotel’s to znakomita i profesjonalna przestrzeń konferencyjna. W każdej z naszych lokalizacji zorganizujecie konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe, warsztaty czy sympozjum. Oferowane obiekty dysponują nowoczesnymi salami konferencyjnymi posiadającymi niezbędny do przeprowadzenia eventu firmowego sprzęt multimedialny.
Ponadto sale szkoleniowe można dowolnie aranżować tak, by dostosować przestrzeń do ilości gości i charakteru spotkania.

Centrum konferencyjne w Bytomiu, Wrocławiu, Sosnowcu i Łodzi – Boutique Hotel’s

W większości hoteli konferencyjnych Boutique Hotel’s znajdują się po dwie sale szkoleniowe o zróżnicowanych wielkościach. Dzięki temu nasze obiekty pozwalają na organizację zarówno większych wydarzeń firmowych, jak i kameralnych szkoleń, negocjacji czy rozmów kwalifikacyjnych. Wnętrza konferencyjne gwarantują atmosferę skupienia i koncentracji, dzięki czemu każde wydarzenie tutaj zorganizowane to gwarancja sukcesu.

Sale konferencyjne we Wrocławiu, Sosnowcu, Łodzi i Bytomiu – Boutique Hotel’s

O powodzeniu spotkania firmowego w Boutique Hotel’s decydują nie tylko profesjonalnie zaaranżowane sale konferencyjne. To także znakomite zaplecze w postaci wygodnych i komfortowo urządzonych pokoi, które zapewnią uczestnikom wydarzeń spokojny wypoczynek. Ponadto nasze centra konferencyjno-szkoleniowe gwarantują pyszną obsługę gastronomiczną, począwszy od przygotowania przerw kawowych, po zapewnienie całodobowego wyżywienia dla dużych grup biznesowych. Możecie więc mieć pewność, że Boutique Hotel’s gwarantują uczestnikom wszystko to, czego potrzebują do owocnego pobytu firmowego w Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu lub Sosnowcu.

Konferencje w Sosnowcu, Bytomiu, Wrocławiu i Łodzi – Boutique Hotel’s

Największą zaletą biznesowych obiektów pod szyldem Boutique Hotel’s jest ich położenie. Ten atut z pewnością docenią wszyscy odwiedzający nasze hotele. Lokalizacja w centrum największych miast gwarantuje szybką i bezproblemową komunikację z najważniejszymi punktami na mapie danej miejscowości. Przykładowo w Łodzi obiekty konferencyjne znajdują się tuż obok słynnej ulicy Piotrkowskiej oraz Manufaktury w Sosnowcu zaś w niewielkiej odległości od Expo Silesia i centrum Katowic.
Ponadto tanie i dobre hotele Boutique Hotel’s położone są blisko miejskich atrakcji turystycznych oraz znakomitych restauracji i barów. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość połączyć obowiązki z przyjemnościami i, po udanej konferencji, udać się na zwiedzanie miasta.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty biznesowej Boutique Hotel’s. Sprawdźcie koniecznie nasze pakiety promocyjne, które sprawią, że pobyt biznesowy w Bytomiu, Łodzi, Sosnowcu lub Wrocławiu będzie przystępny cenowo i bogaty w udogodnienia.

Newsletter
Stay up to date with the latest promotions and events in hotels!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close