Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

BOUTIQUE HOTEL’S

the heart of the city life

Select city
Select hotel
Select city
 • Łódź (4)
 • Wrocław (1)
 • Sosnowiec (1)
 • Bytom (1)
Select hotel
 • Boutique Hotel's Łódź Milionowa
 • Boutique Hotel's Łódź Rewolucji
 • Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego
 • Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego
 • Boutique Hotel's Wrocław
 • Boutique Hotel's Sosnowiec
 • Boutique Hotel's Bytom
12
Aug 2022
13
Aug 2022

Select your

Boutique Hotel’s

Select city
all
Łódź
Wrocław
Sosnowiec
Bytom
Show hotel map
CFI
Other CFI group brands
Expand hotels Collapse hotels
Show hotel map
Warsaw Plaza Hotel
Warsaw Plaza Hotel
from 320PLN /night
Hotel site
Show on map
Falenty Business & Leisure
Falenty Business & Leisure
from 290PLN /night
Hotel site
Show on map
King Casimir Hotel & SPA
King Casimir Hotel & SPA
from 295PLN /night
Hotel site
Show on map
Hotel Masuria
Hotel Masuria
from 340PLN /night
Hotel site
Show on map
Citi Hotel's Wrocław
Citi Hotel's Wrocław
from 221PLN /night
Hotel site
Show on map
Art Hotel's Sosnowiec
Art Hotel's Sosnowiec
from 239PLN /night
Hotel site
Show on map
Premier Kraków Hotel
Premier Kraków Hotel
from 290PLN /night
Hotel site
Show on map

Obiekty noclegowe w centrum Łodzi, Wrocławiu, Sosnowcu i Bytomiu – Boutique Hotel’s

CFI Hotels Group to polska grupa hotelowa oferująca komfortowe i atrakcyjne ekonomiczne obiekty w kilku miastach Polski. Nasze obiekty znajdziesz w Łodzi, we Wrocławiu, w Sosnowcu i Bytomiu. Wszystkie powstały z myślą o gościach biznesowych i prywatnych, zapewniając komfortowy wypoczynek, ciekawą ofertę śniadaniową oraz nowoczesne sale konferencyjne.

Dobre i atrakcyjne cenowo obiekty zlokalizowane w Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu i Sosnowcu są znakomicie umiejscowione. Większość z nich znajduje się w ścisłym centrum miasta lub jego pobliżu. Jeśli więc przyjechaliście zwiedzać miasto na weekend lub jesteście w podróży służbowej, do najważniejszych miejsc w miejscowości dotrzecie łatwo i szybko.

 

Pokoje biznesowe w Bytomiu, Sosnowcu, Łodzi i we Wrocławiu

W każdym z oferowanych obiektów w centrum znajdują się gustownie urządzone pokoje. Dysponujemy wnętrzami jedno-, dwu- i trzyosobowymi, a także pokojami rodzinnymi idealnymi dla rodziców z dziećmi. W każdym pokoju znajduje się łazienka z wanną lub prysznicem. Goście mogą również liczyć na bezpłatny dostęp do darmowego Internetu bezprzewodowego.
W obiektach istnieje możliwość wykupienia pobytu ze śniadaniem lub bez. Dla grup zorganizowanych z chęcią przygotujemy pełne wyżywienie oraz obsługę gastronomiczną w trakcie trwania konferencji, eventów i szkoleń.

Sale konferencyjne we Wrocławiu, Łodzi, Sosnowcu i Bytomiu

Nasze ekonomiczne obiekty w Łodzi, Wrocławiu, Bytomiu i Sosnowcu oferują także komfortowe i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. To idealne przestrzenie na organizację szkoleń, spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych, warsztatów, eventów i wydarzeń firmowych. Profesjonalny zespół każdego z obiektów z przyjemnością przygotuje dla Was ofertę konferencyjną, zapewni kompleksową obsługę spotkania i zadba o jego bezproblemowy przebieg i idealną organizację.
Goście biznesowi mogą też liczyć na dodatkowe udogodnienia w postaci Business Corner, czyli przestrzeni przygotowanych do pracy z dostępem do Internetu i spokojną atmosferą sprzyjającą skupieniu. Gwarantujemy również parking dla osób zmotoryzowanych, bezpłatny w większości obiektów.

Obiekty noclegowe w pobliżu rynku w Sosnowcu, Bytomiu, Wrocławiu i Łodzi

Zapraszamy serdecznie także rodziny z dziećmi. Na maluchy w niektórych z naszych obiektów czekają atrakcyjne kąciki zabaw. Oferujemy również przestronne pokoje rodzinne, a profesjonalna i miła obsługa służy pomocą w każdym momencie Waszego pobytu. Wybierzcie dobry i tani obiekt hotelowy blisko centrum miasta i cieszcie się wyjątkowym odpoczynkiem z Boutique Hotel’s.

Pakiety promocyjne Boutique Hotel’s

Sprawdźcie teraz atrakcyjne pakiety naszych dobrych i tanich lokalizacji we Wrocławiu, Łodzi, Bytomiu i Sosnowcu. Oferujemy liczne promocje zarówno dla gości prywatnych, jak i biznesowych. Wybierając intersujący Cię pakiet i rezerwując pobyt przez naszą stronę lub telefonicznie, zawsze możecie być pewni najniższej ceny.
Nie czekajcie dłużej i wybierzcie komfortowy obiekt noclegowy w intersującym Was mieście. Gwarantujemy, że nasze stylowe wnętrza i życzliwa obsługa sprawią, że poczujecie się u nas jak w domu.

Newsletter
Stay up to date with the latest promotions and events in hotels!
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close