Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Hostel Trio

Wrocław, ul. Trzemeska 4/6/8

 1. Boutique Hotel's
 2. Hostel Trio Wrocław

Hostel Trio to położony w centrum Wrocławia obiekt, oferujący 485 miejsc w 240 pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. Do Rynku – tętniącego życiem serca miasta, pełnego restauracji, kawiarni i sklepów – dostaniemy się w czasie kilkuminutowego spaceru.

 

Dobry Standard w doskonałej cenie w centrum Wrocławia

To właśnie idealna lokalizacja hostelu i niezwykle korzystny stosunek oferowanego standardu do ceny, czynią z Trio doskonałą bazę noclegową, zarówno dla osób pragnących zwiedzić Wrocław i skorzystać z zakwaterowania w bardzo atrakcyjnej cenie, jak i dla grup zorganizowanych – wycieczek turystycznych, szkolnych czy grup pracowniczych. 

Wygoda i życzliwy personel 

Wszystkie pokoje Hostelu Trio wyposażone są w umywalki, natomiast toalety i natryski do wspólnego użytkowania zlokalizowane są na każdym piętrze. W obiekcie działa bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dla grup minimum 15-osobowych istnieje możliwość zamówienia pełnego wyżywienia. Goście mogą nieodpłatnie skorzystać ze sprzętu do prasowania i suszarek do włosów. Największym atutem Hotelu Trio - oprócz doskonałej lokalizacji i bardzo atrakcyjnych cen - jest życzliwy i troskliwy personel, który dba o to, by wszelkie życzenia odwiedzających Trio Gości były spełniane. 

Przygoda, wypoczynek i zwiedzanie we Wrocławiu 

Zatrzymując się w Hostelu Trio znajdziecie się w miejscu tętniącym życiem – nie brakuje tu restauracji i klubów, w których można poszaleć do białego rana. Jednocześnie odnajdziecie tu także warunki do odpoczynku czy spokojnej kontemplacji wspaniałych zabytków i historii Wrocławia.

Warto odwiedzić oddalony o zaledwie 800 m Stary Rynek z Sukiennicami i gmachem ratusza - unikatowym w skali Europy zabytkiem architektury gotyckiej i renesansowej, w którym mieści się Muzeum Sztuki Mieszczańskiej. Obowiązkowym punktem na trasie wycieczki po Wrocławiu są także Ostrów Tumski - najstarsza część Wrocławia - otoczony wodami Odry dawny gród, czy słynna Panorama Racławicka.

Poznaj nasze pokoje

Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy

 • max. 1 os.
 • 12m2
zobacz szczegóły
Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy

 • max. 2 os.
 • 14m2
zobacz szczegóły
Comfort

Comfort

 • max. 2 os.
 • 14m2
zobacz szczegóły
Pokój 3-osobowy

Pokój 3-osobowy

 • max. 3 os.
zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie

Konferencje

i spotkania biznesowe

Hostel Trio dysponuje salami konferencyjnymi mogącymi pomieścić od 20 do 80 osób. Można tu także zorganizować szkolenie, rekrutację lub kameralne spotkanie biznesowe. 

Lokalizacja w centrum Wrocławia, dobra komunikacja z każdą częścią miasta, czyni Hostel Trio doskonałym miejscem na różnego rodzaju wydarzenia. Sale są nowoczesne i kompleksowo wyposażone. Doświadczony personel pomoże w organizacji spotkania, dbając o jego bezproblemowy przebieg oraz pozytywne wrażenia i wspomnienia wszystkich jego uczestników.  

Sala Konferencyjna "A"

Sala konferencyjna o pow. 70m2 znajduje się na IV piętrze w budynku nr 8. 

 • liczba uczestników – do 50 osób 
 • układ sali: konferencyjny "U" 
 • wyposażenie sali: flipchart, ekran, rzutnik, nagłośnienie, tablica magnetyczna 

Sala konferencyjna "BC"

Salę konferencyjna o pow. 40m2 znajduje się na parterze w budynku nr 8. Przystosowana do organizacji: szkoleń, pokazów, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych. Do sali przylegają 2 pomieszczenia o pow. 15m² wyposażone w stoły i krzesła (24 miejsca siedzące w każdej sali) 

 • liczba uczestników – do 40 osób (w sali głównej) 
 • układ sali: konferencyjny "U" lub kinowy 
 • godziny wynajmu sali: 08:00 – 20:00 

Kontakt

lokalizacja w centrum Wrocławia

Masz pytania? Napisz do nas

*Pola obowiązkowe

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij