Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Hotels 24 — sieć hoteli, która zaspokaja potrzeby klientów biznesowych!

09 października 2019

Liczba przedsiębiorstw, która decyduje się na zapewnienie swoim pracownikom usług hotelowych i konferencyjnych, stale wzrasta. Wyraźnie zauważalne jest także to, że klienci mają większe aspiracje względem wystroju obiektu hotelowego, a także poziomu jakości jego świadczeń. Niebagatelny wpływ ma na to bowiem stale powiększająca się i mobilizująca do działań konkurencja.

Hotels24 jako rozwijająca się sieć hoteli w tej branży stara się wychodzić wyzwaniom naprzeciw i oferuje komfortowe i funkcjonalne sale konferencyjne, które świetnie nadają się do realizacji wszelkiego rodzaju typów spotkań biznesowych i szkoleń. Takie sale charakteryzują się rozbudowanym zaopatrzeniem zarówno pod względem odpowiedniego umeblowania, jak i sprzętu. Projektory, flip-charty to tylko część z nich. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych hoteli w poszczególnych miejscowościach. Pragniemy także podkreślić, że nasza oferta, a także adekwatna jej cena zostały zaplanowane w taki sposób, by były dostępne dla firm i klientów indywidualnych o zróżnicowanych możliwościach finansowych. To czyni naszą sieć elastyczną, stanowiącą praktyczne rozwiązanie dla wszystkich gości.

Hotele biznesowe w Łodzi — komfort i funkcjonalność w jednym

Najbardziej rozbudowanym centrum szkoleniowym i biznesowym Boutique Hotels są cztery obiekty, usytułowane w Łodzi. Są to miejsca charakteryzujące się wysokim standardem i szeroką ofertą usług, co sprawi, że korzystający z nich goście poczują się wyjątkowo ważni i zadbani. Goście mogą skorzystać nie tylko z komfortowych noclegów, ale także z sal konferencyjno-szkoleniowych stanowiących wygodne miejsce do pracy. W ofercie dla klientów biznesowych przewidziane są także specjalnie przygotowane oferty, które przewidują śniadania na miejscu oraz lunch boxy na wynos. Ta oferta jest wprost idealna dla przedsiębiorstw wysyłających swoich pracowników w delegację i cieszy się niemałym zainteresowaniem zarówno pośród klientów indywidualnych, jak i grupowych.

Boutique Hotel’s — specjaliści w branży usług dla klientów biznesowych, którym można zaufać!

Warto zauważyć, że ekonomiczne rozwiązanie, jakim jest tani nocleg w pięknym miejscu, może być częścią efektywnego systemu motywacyjnego pracownika, który poczuje się wówczas ważny i doceniony przez swojego pracodawcę. Oferty hoteli Boutique Hotels w Łodzi przewidują ponadto oferty specjalne, na które składają się dodatkowe rabaty i atrakcyjne oferty śniadaniowe. Co więcej, każdy doświadczony przedsiębiorca wie, jak ważna jest zachowana integracja pomiędzy pracownikami. Jeśli więc nocleg poszukiwany jest dla więcej niż jednej osoby, może być to idealna forma budowy efektywnej współpracy pomiędzy pracobiorcami. Zachęcamy do przejrzenia galerii zdjęć poszczególnych hoteli, co pomoże w wyborze konkretnej aranżacji i lokalizacji hotelu, który będzie najbliższy osobistym preferencjom. Może będzie to Boutique Hotel’s na Piłsudskiego, położony nieopodal prestiżowej ulicy Piotrkowskiej, a może Boutique Hostel na Stefanowskiego, który kusi wyjątkowo korzystną ceną? W przypadku wszelkich wątpliwości niezawodna obsługa recepcji chętnie posłuży dodatkową poradą i pomocą.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij