Boutique Hotels +48 798 178 178
+48 798 178 178
+48 798 178 178

Hotels24 – funkcjonalność i piękno w jednym!

03 października 2019

Sieć naszych hoteli została stworzona z myślą o tych, którzy dokładnie wiedzą, czego oczekują od obiektów hotelowych. Należą do nich przede wszystkim osoby, dla których wypoczynek w hotelu często stanowi nieodłączny element realizacji celów biznesowych i zawodowych. My z kolei dokładnie wiemy, czego od naszej oferty może oczekiwać tego typu klient. Wszystkie hotele w naszej sieci są funkcjonalne, a ich podwyższony standard zapewnia zadowalające walory wizualne, komfort i dobre samopoczucie. Zdajemy sobie sprawę, że te czynniki są drogocenne dla wszystkich tych, którzy po ciężkim i stresującym dniu w pracy potrzebują udać się do miejsca, który będzie w stanie wyciszyć ich ciała i zmysły.

Hotels24 — hostele i hotele z pakietem biznesowym

Strategia otwierania nowych obiektów hotelowych Boutique Hotels, a także budowania ich ofert dopasowuje się do potrzeb i preferencji przede wszystkim klienta biznesowego. Oznacza to między innymi to, że położenie każdego z nich znajduje się relatywnie blisko centrów miast, takich jak Łódź, Wrocław czy Bytom. Umożliwia to szybkie dotarcie w każdą część danej miejscowości, oszczędność czasu oraz uniknięcie dodatkowych trudności podczas już i tak wystarczająco skomplikowanego dnia. Co więcej, aby możliwie jeszcze bardziej ułatwić Państwa dni w pracy, Boutique Hotels przewiduje także oferty śniadań biznesowych wraz z Lunch Boxem na wynos. Tę opcję wybierają nie tylko klienci, którzy zdają sobie sprawę, że w ciągu produktywnego dnia w pracy źródło energii jest najważniejsze, ale także wszystkie większe i mniejsze przedsiębiorstwa, które dbają o swoich pracowników.


Boutique Hotels — funkcjonalne hotele dla turystów i klientów biznesowych!

Elastyczność oferty Hoteli Boutique Hotels przejawia się w każdym tego słowa znaczeniu. Obiekty te są wprost stworzone dla tych, którzy z jednej strony muszą, a z drugiej lubią podejmować szybkie i trafne decyzje. Doskonale wiemy, że zwariowany pęd życia zawodowego może niejednokrotnie okazać się nieprzewidywalny, co powoduje, że na poszukiwanie optymalnego miejsca noclegowego najzwyczajniej brakuje czasu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po ofertę Hotels24, która zawsze zapewnia wysoki standard, komfortową lokalizację i relatywnie niskie ceny. Motto naszej firmy mówi, że sukcesem każdego przedsiębiorstwa jest usatysfakcjonowany i wielokrotnie korzystający z usług tej samej firmy klient. Wydaje się, że przynosi nam ono dużo szczęścia!

Hotels24 — ambicja i perfekcjonizm w jednym!

Priorytetem w zarządzaniu siecią naszych hoteli jest stałe doskonalenie się i nigdy niespoczywanie na laurach. W naszych planach przewidziane jest, wobec tego nieustanne podwyższanie standardów naszych hoteli. Jesteśmy w pełni otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące oferowanych przez nas usług. Z naszymi klientami pragniemy nawiązywać relacje długofalowe i cieszyć się z tego, że wkładana przez nas praca przynosi rezultaty. Zachęcamy do korzystania z naszych promocji, obniżek rabatowych i przygotowanych okazji. Ponadto nasza recepcja przez całą dobę jest gotowa rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości, dotyczące rezerwacji, oferty lub metod płatności. Nazwa naszej firmy nie jest bowiem przypadkowa!

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi promocjami oraz wydarzeniami w hotelach!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij