Targi Łódzkie

Targi Łódzkie

Nasi goście posiadają dziesiątki powodów, dla których decydują się na przyjazd do Łodzi oraz zostanie w tym mieście na co najmniej jedną noc. Niektórzy z nich odwiedzają ją przede wszystkim ze względów turystycznych, podczas gdy inni skupiają się na realizacji celów biznesowych. Każdego roku gościmy wielu studentów (nasze obiekty znajdują się między innymi blisko Politechniki Łódzkiej), rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych Targami Łódzkimi. Szczególnie w ostatnim przypadku zainteresowanie naszą ofertą noclegową z roku na rok zdecydowanie wzrasta. Czym jest to spowodowane? Przede wszystkim znakomitą lokalizacją miejsc noclegowych, które oferujemy. Dzięki nim w mniej niż dziesięć minut można znaleźć się w obrębie miejsca, w którym odbywają się targi.

Targi Łódzkie – co to takiego?

Czym właściwie są Targi Łódzkie? To jedna z największych imprez międzynarodowych w Polsce i na pewno największa w Łodzi. Pierwsze targi odbyły się pod koniec 1989 roku i od tego czasu regularnie co rok są one ponownie organizowane. Chociaż początkowo opierały się one tylko i wyłącznie na przedstawianiu nowości oraz pomysłów związanych z przemysłem odzieżowym i tekstylnym, obecnie skupiają się one na zdecydowanie większej liczbie aspektów. Związane jest to przede wszystkim z rozwojem przeróżnych gałęzi przemysłu w Łodzi, już nie tylko odnoszących się do odzieży. Można tu wziąć udział chociażby w targach związanych z motoryzacją, medycyną czy edukacją. Osoby zainteresowane każdą dziedziną na pewno znajdą podczas Międzynarodowych Targów Łódzkich coś dla siebie. Osoby zainteresowane modą oraz trendami odzieżowymi mogą jednak cieszyć się największymi możliwościami. To właśnie dla nich co roku organizowane są pokazy mody, przedstawiające najnowsze fasony i kroje, opracowane i przygotowane przez najbardziej znanych kreatorów mody z całego świata. Wrażenia, jakich można doświadczyć podczas brania udziału w ogromnych targach w Łodzi są wręcz nie do opisania, przez co udział w nich proponujemy każdej osobie, która interesuje się konkretną dziedziną lub która po prostu chciałaby doświadczyć czegoś niecodziennego.

Dlaczego warto?

Każdego roku Targi Łódzkie stają się coraz bardziej popularne. Zauważa się coraz większą liczbę osób przybywających na nie, już nie tylko z okolic Łodzi czy nawet innych części kraju, lecz nawet z przeróżnych zakątków świata. Dlaczego targi cieszą się aż taką popularnością? Przede wszystkim dlatego, że są one znakomitą kopalnią wiedzy oraz inspiracji. Można podczas nich doświadczyć zdecydowanie więcej niż podczas zapoznawania się z nowościami z zakresu określonej dziedziny z książek czy Internetu. Istnieje także możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami pasjonującymi się sportem, motoryzacją, modą, medycyną, edukacją czy filmem- mówiąc w skrócie, praktycznie wszystkim. Każda zainteresowana osoba ma okazję zapoznać się z prezentowanymi przedmiotami i, co więcej, nawet dokonać ich zakupu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić przedmiot, o posiadaniu którego zawsze marzyliśmy, który jednak nie był dla nas dostępny dla tej pory. Każdej osobie zainteresowanej przeróżnymi dziedzinami życia zachęcamy udział w coraz większych i cieszących się coraz większą popularnością Targach Łódzkich.

Nasza oferta noclegowa dla uczestników targów

Wszystkie osoby, które decydują się na udział w Targach Łódzkich, mogą skorzystać z oferowanej przez nas bazy noclegowej. Do dyspozycji posiadają Państwo kilka znakomitych obiektów znajdujących się w samym centrum miasta. Od miejsca Targów Łódzkich wszystkich naszych gości dzieli zaledwie kilka lub maksymalnie kilkanaście minut drogi spacerem, podczas gdy osoby zmotoryzowane mogą znaleźć się na miejscu wręcz w mgnieniu oka. Prezentujemy Państwu pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i nawet trzyosobowe z możliwością dostawki, dzięki czemu stajemy się przyjaźni nawet wielodzietnym rodzinom, które poszukują bezpiecznego i sprawdzonego miejsca na spędzenie nocy w komfortowych warunkach. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje wraz z łazienką lub bez. Łazienki połączone z pokojami oraz te, które są dzielone wraz z innymi gośćmi zawsze gwarantują dostęp do ciepłej wody, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z ciepłego prysznicu, oferującego ukojenie i odprężenie po dniu pełnym niecodziennych wrażeń. Wszystkie pokoje posiadają telewizor LCD oraz bardzo dobre połączenie z bezprzewodowym Internetem, dzięki czemu wieczorami można odpoczywać w komfortowy sposób. Do dyspozycji posiadają Państwo także oddaną do całkowitego użytku naszych gości kuchnię, która jest odpowiednio wyposażona i posiada wszystkie urządzenia, które mogą być bez najmniejszych problemów używane do przygotowywania wszelkiego rodzaju posiłków. Swoim gościom oferujemy także atrakcyjną ofertę śniadaniową. Za dziesięć złotych mogą Państwo zamówić śniadanie składające się z ciepłego posiłku oraz chłodniejszych przystawek, a także napojów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć dzień w najlepszy sposób – spędzanie dnia nie mieście, chociażby na Targach Łódzkich, na głodno może jedynie przyprawić o ból głowy i brzucha.
Szczególnym zainteresowaniem nasza oferta cieszy się wśród wszystkich zmotoryzowanych osób, które decydują się na spędzenie nocy w jednym z naszych obiektów noclegowych w samym centrum Łodzi, zaledwie kilka minut od organizowanych regularnie Targów Łódzkich. Z czym jest to związane? Przede wszystkim ze znakomitym i, co najważniejsze, monitorowanym 24 godziny na dobę parkingiem, dzięki któremu nie muszą posiadać Państwo jakichkolwiek obaw związanych z bezpieczeństwem zostawionego pod naszą opiekę samochodu. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby swoim gościom zagwarantować maksymalne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa, wykorzystując w tym celu wszystkie możliwe sposoby.

Apartamenty Baza noclegowa Boutique Hotel's Hostele Pokoje Noclegi Konferencje Targi Łódzkie Dworce i Stadiony Rooms