ul. Konstytucji 91

41-905 Bytom

Konferencje

Oferowane przez nas sale konferencyjne są synonimem profesjonalizmu, komfortu oraz luksusu. Oferta wynajmu sal konferencyjnych kierowana jest przede wszystkim do firm, zorganizowanych grup, a także do trenerów, którzy zajmują się przygotowywaniem i prowadzeniem szkoleń biznesowych. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do udostępnienia sali konferencyjnej. Zajmujemy się kompleksową oprawą tego typu wydarzeń, zwracając uwagę zarówno na potrzeby i oczekiwania organizatorów, jak i uczestników. Głęboko wierzymy, że udaje nam się sprostać wszelkim wymaganiom, sprawiając, że organizowane w naszej sali konferencje są profesjonalne, wygodne i komfortowe.

Organizacja konferencji w Boutique Hotel’s to prestiż, doskonałe wspomnienia i zawsze udane konferencje. Boutique Hotel’s dysponuje dwoma salami konferencyjnymi.

  • Sala A zależnie od układu, może zmieścić do 70 osób.
  • Sala B zależnie od układu, może zmieścić do 50 osób.

Boutique Hotel’s swoim doświadczeniem i wsparciem służy także przy zabezpieczeniu pozostałych aspektów wydarzenia, dzięki czemu Państwa konferencja będzie mogła odbyć się w naprawdę profesjonalnej i przyjaznej atmosferze, a wszystko będzie idealnie przygotowane. Konferencje organizowane w Boutique Hotel’s na pewno będą pozytywnie świadczyły o Państwa firmie, a uczestnikom pozostaną w pamięci w postaci żywych, pozytywnych wspomnień.